ТУЧА

Опис товару

Фільтр для води «Бриз Компакт-Люкс» складається з одного ступеня очищення. Використовується для кондиціювання та пом’якшення водопровідної води, в обсязі, необхідному для приготування їжі і пиття. Високоефективно очищає воду від механічних домішок, органічних і хлорорганічних сполук, іонів важких металів та інших шкідливих речовин, покращує органолептичні властивості води. Комплектується картриджем «Бриз Євролюкс». Фільтруючою речовиною картриджа є гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, суміш катіонітних і аніонітних іонообмінних волокнистих матеріалів, а також префільтр зі спіненого поліпропілену (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення).

Матеріали і компоненти, що використовуються, виготовлені з нетоксичних матеріалів, допущених для контакту з питною водою і відповідають вимогам ТУ У 29.2-2648400275-001:2011

Змінні картриджі:

Картридж «Бриз Євролюкс» володіє високою ємністю, хімічною і фізичною стабільністю. Застосовується для дехлорування і зниження жорсткості води, ефективно видаляє органічні сполуки, усуває мутність і кольоровість води, покращує органолептичні властивості води. Фільтруючою речовиною картриджа є гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, суміш катіонітних і аніонітних іонообмінних волокнистих матеріалів, а також префільтр зі спіненого поліпропілену (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення).

Картридж «Бриз Євро» володіє високою ємністю, хімічною і фізичною стабільністю. Застосовується для дехлорування води, видалення механічних, органічних і хлорорганічних сполук, іонів важких металів та інших шкідливих речовин, покращує органолептичні властивості води. Фільтруючою речовиною картриджа є гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, а також префільтр зі спіненого поліпропілену (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення).

Картридж «Бриз Карбон» володіє високою ємністю, хімічною і фізичною стабільністю. Застосовується для дехлорування води, видалення механічних, органічних і хлорорганічних сполук, іонів важких металів та інших шкідливих речовин, покращує органолептичні властивості води. Фільтруючою речовиною картриджа служить пресований вугільний блок з високою фільтруючою здатністю (видаляє сполуки хлору, органічні речовини, покращує смак і запах).

Продуктивність:

Оптимальна швидкість фільтрації води 2,5 л / хв. Ресурс картриджу «Бриз Євролюкс» при відповідності якості води, що подається на систему очищення, вимогам до питної води відповідно до чинного законодавства (ДСанПіН 2.2.4-171-10) складає не менше 2000 л.

Комплект поставки:

1. Фільтр в зборі з картриджем

2. Установочний комплект

3. Ключ для колб

4. Паспорт

5. Пакувальна коробка

Експлуатація

Принципова схема установки фільтра «Бриз Компакт-Люкс» зображена на рис. 1.

Заміна картриджів в системі очищення здійснюється наступним чином:

перекрийте подачу води на фільтр;
відкрийте водорозбірний кран для скидання тиску в системі, після чого закрийте кран;
від’єднайте трубки подачі води

Артикул: 3679

Бриз Компакт Люкс Фільтр Під мийку з краном

930 ₴

Характеристики

Бренд
Бриз